Chip

Chip

6.10.2017

Claas Xerion 4000, 10.6l, 2014 více >

Chip

Chip

11.8.2017

New Holland TC 5070 více >

Chip

Chip

29.6.2017

JD 6115M více >

Chip

Chip

30.5.2017

Zetor Crystal 160 více >

Chip

Chip

4.5.2017

Claas Axion 850 více >

Chip

Chip

19.4.2017

MF 7624 více >

Chip

Chip

22.3.2017

Lamborghini R6 160 více >

Chip

Chip

6.3.2017

Case Puma 185 EP více >

Chip

Chip

28.2.2017

Deutz-Fahr 6160 více >

Kontakty

 

              

              Agroecopower sp. z o.o. oddział w Polsce 

                                ul. Lwowska 31/101

                                56-400 OLEŚNICA

                                PL 9112013768


                               Email: biuro@agroecopower.pl   

 

 

 

HANDLOWCY

Łukasz Plizga

Technical Manager

tel: +48 609 203 233

e: lukasz@agroecopower.pl

Robert Pacer

Sales Manager

tel: +48 722 004 203

e: robert@agroecopower.pl

Damian Nielipiński

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 727 022 206

e: damian@agroecopower.pl

Tomasz Jakóbski

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 722 277 443

e: tomek@agroecopower.pl

Sebastian Juszczak

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 727 022 201

e: sebastian.juszczak@agroecopower.pl

Andrzej Zaćmiński

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 722 227 601

e: andrzej@agroecopower.pl

Przemysław Jaroszyk

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 727 022 208

e: przemek.jaroszyk@agroecopower.pl

Wojciech Wójcik

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 727 008 720

e: wojcik@agroecopower.pl

Marcin Gołek

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 722 004 102

e: marcin@agroecopower.pl

Piotr Zawisza

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 723 022 201

e: piotr@agroecopower.pl

Mariusz Świergalski

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 722 003 012

e: mariusz@agroecopower.pl

Mateusz Weryszko

Przedstawiciel handlowy

tel: +48 727 020 888

e: mateusz@agroecopower.pl

Bartek Radziej

Przedstawiciel handlowy - Niemcy Verkaufsberater Deutschland

tel PL: +48 727 020 887                    tel DE: +49 1605870022

e: office@agroecopower.pl

 

TECHNICY

 

Przemysław Gąska

Mobilny technik

tel: +48 693 441 399 

e: gaska@agroecopower.pl

Wojciech Serwach

Mobilny technik

tel: +48 722 003 202 

e: wojtek@agroecopower.pl

Ireneusz Litwin

Mobilny technik

tel: +48 722 552 633 

e: ireneusz@agroecopower.pl

Hubert Chajewski

Mobilny technik

tel: +48 722 203 023 

e: hubert@agroecopower.pl

Wojciech Serwiński

Mobilny technik

tel: +48 722 110 788

e: serwinski@agroecopower.pl

 

 

Siedziba główna

Oddział w Polsce

Agroecopower Limited Agroecopower Sp. z o.o.
Salford Oddział w Polsce
Baxley Squere 6 ul. Lwowska 31/101
 M3 6BZ Salford-Manchester  56-400 OLEŚNICA
   PL 9112013768
 

 

biuro@agroecopower.pl

 

 

facebookgoogle+linkedintwitter